Субота, 20.04.2024, 15:20

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]











Радимо прочитати



Форма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2013 р.Б.

Теми для зустрічей
21.02.2013, 17:38
 4. З глибини своєї темряви.

Французький поет Мішель Кваст в одному з поетичному текстів зізнався: «Як Темно, Господи. Господи, чи Ти тут, серед цієї моєї ночі?» 
Настрій цього волання, який часто появляється в нас у важкі моменти життя, близький авторові сто тридцятого псалма.  Автор псалма волає з убивчих глибин. Із контексту випливає, що цими негативними глибинами є глибини зла, гріха: «Коли Ти, Господи, зважатимеш на провини, - о Господи, хто встоїться? (Пс.130,3).   Саме глибини зла й гріха становлять для псалмоспівця реальну загрозу.
Псалмоспівець звертається до Бога з воланням, бо прагне, щоб Той урятував його від смерти й гріха, а також тому, що хоче досягти спасіння. Боже прощення таке велике, що може знищити наслідки гріха. У п’ятому вірші читаємо: «Жду на Господа, душа моя жде, і я надіюся на Його слово» і далі: «Душа моя чекає на Господа більш, як сторожа на ранок». Коли наставав ранок, вартові зітхали з полегшенням, знаючи, що їм більше не загрожує небезпека. Псалмоспівець не боїться приходу дня, не лякається того, що вийдуть на світло денне його гріхи. Звертається до Бога як до визволителя. 
Бог постійно прощає нам, але водночас і докоряє, хоча робить це не для того, щоб знищити чи принизити нас, а щоб ми усвідомили, яке зло чинимо. Ці докори здебільшого є дуже делікатними й доходять до нас за посередництвом сумління, моральних правил, правди, що їх пропонує нам Церква у своїх заповідях.
Різною може бути темрява, в якій ми опинимося: може стосуватися різних життєвих перепитій, подружніх, сімейних проблем, клопотів пов’язаних з роботою або її відсутністю, самотністю й нерозумінням. Також цей морок може бути пов'язаний з нашою вічною долею. Віра в милосердного Бога дає нам упевненість в тому, що Він не хоче нікого відштовхнути від себе. Якщо будемо відкритими на Його милосердя, Він знайде спосіб пригорнути нас до себе, провівши через процес очищення. Ми повинні бути впевнені в тому, що якщо укорінимося в Богові, то зможемо вийти з будь- якої темряви, спроможемося подолати будь- який морок.

Пропозиції запитань для ділення:
1.Як мені вдавалося подолати темряву, яка зявлялася в моєму дотеперішньому житті? 
2.Чого навчив мене це нелегкий досвід?
Категорія: 2013 р.Б. | Додав: Vova
Переглядів: 432 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2024






Друзі сайту