Четвер, 23.05.2019, 09:23

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]Радимо прочитатиФорма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2013 р.Б.

Теми для зустрічей
20.01.2013, 15:26

Розпочинається новий рік- рік праці, навчання, новий рік наших зустрічей. Варто задуматися: як використаю даний мені час? Як вмію використовувати Божу благодать, яка до мене невтомно приходить? 
Багато з нас часто переконується, що: „Ні прохання, ні погрози, навіть страждання не в силі навернути нас, не в змозі скрушити цю скелю, якою є в нас пиха героїчної віри в себе.” (Зошит № 33)
 „Промовчистим образом нашої марності а також невтомного діяння Божої благодаті в нашому житті є Мертве Море та річка Йордан, води якої потрапляють в це море. Мертве море – це море без життя. Серед його характерних ознак домінує власне мертвість, спричинена чотирикратно вищою ніж в океанах концентрацією солі. Річка Йордан, на певному відрізку, протікаючи крізь повне риб озеро Генезарет, несе в собі повноту життя. Проте, коли його води досягають Мертвого Моря – все гине. Річка Йордан є певним образом благодатей, які нас заливають, які весь час до нас приходять – особливо через участь в Святій Євхаристії. 
Якщо б ми хотіли стати в правді, ми мусили б визнати, що самі від себе нездібні до жодного надприроднього добра, що наша душа, через перенасичення пихою, є певним відображенням смертоносних вод Мертвого Моря, і саме з цього приводу не перемінює нас невтомний струмінь благодатей, який прибуває до нас. 
В мертвому морі нашої пихи і в невпорядкованій власній любові знаходяться занапащені благодаті, змарновані з приводу нашого замкнення і опору, з приводу браку очікування на Христа, що приходить в Євхаристії, в молитві, в зустрічі з іншою людиною. Тут також всі бажання влаштування і легкого життя, брак радикалізму в службі Богу. (Зошит № 13)
Придивляючись до самих себе можемо з жахом визнати, що нутро нашої душі дійсно нагадує Мертве Море. Проте, ми водночас повинні пам’ятати, що те, що для людини неможливо – не є неможливо для Божої Любові. В Її могутності вся наша надія. Звісно, ми, будучи вільними, можемо понехтувати цією благодаттю. Одначе, якщо людина роявить хоч трішки доброї волі, у зіткненні з Божою Любов’ю навіть найбільш викривлене сумління покаже їй зло та не дозволить зайти занадто далеко. Так сталося з фарисеями: „Лишився сам Ісус та жінка, що стояла посередині. Ісус, підвівши голову і не побачивши нікого, лиш саму жінку, сказав їй: Жінко, де вони, ті, що звинуватили тебе? Ніхто тебе не засудив? Вона відповіла: Ніхто, Господи. Сказав їй Ісус: Я тебе також не засуджую. Іди й відтепер більше не гріши” (Йн 8, 9-11). Навіть загроза бути убитою камінням не змінила тієї жінки – вона же, допускаючись перелюбних вчинків, добре знала що її чекає і, попри те, грішила. Лише зустріч з Найчистішою Любов’ю Ісуса змогла перемінити до глибини її серце та вчинити, що вона покинула своє попереднє життя. (Зошит № 33)
Для того, щоб відкритися на цю могутність Божої Любов’і достатньо відкривати сереце для того всього, що приготував для нас улюблений над усе Ісус. Силою Його Заповіту з Хреста, особливим знаряддям Любові Бога до нас є Марія, Котра оточує кожну людську душу Своєю материнською любов’ю.  (Зошит № 33)

пропозиції запитань для груп ділення:

1. Як стараюся жити тим всім, що роздумую на зустрічах, чую на конференціях?
2. Як реагую на цю правду про себе, що розтрачаю благодаті, якими Бог невтомно мене обдаровує?  

Категорія: 2013 р.Б. | Додав: Vova
Переглядів: 165 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019


Друзі сайту