Четвер, 23.05.2019, 09:21

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]Радимо прочитатиФорма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2012 р.Б.

Теми для зустрічей
06.06.2012, 23:25

У другу неділю травня в Україні святкують День матері. Нинішнього року цей день припав на 13 травня.
Материнство є завжди сучасним і красивим. Жінка, яка є доброю матір'ю, є успішною і в інших ділянках свого покликання. Якщо Господь дає жінці покликання до якоїсь професії, то материнство не є перешкодою. Материнство є вписане в саму природу жінки, а кар'єра – не обов'язково. Подумайте тільки, скільки жінок не можуть мати дітей... І як вони страждають від цього! Кар'єризм минає, а материнство залишається з жінкою до кінця її днів, надаючи сенс її життю, приносячи зі собою з нічим не зрівняну радість і почуття сповнення.
Бо аборт негативно впливає не тільки на жінку, а й на суспільство загалом, починаючи з родини. Часто буває так, що після аборту різко погіршуються відносити в подружжі. Нерідко таке подружжя розпадається. Бо чоловік, усвідомлюючи, що він теж є співучасником того зла, мучиться докорами сумління.
У середині дев'яностих років в одній з львівських газет була опублікована велика стаття з підсумками міжнародного конгресу, який відбувався у Львові. На конгресі говорилося про причини алкоголізму, зокрема в українському суспільстві. Зокрема швейцарські лікарі стверджували, що дуже часто спостерігається прямий зв'язок між абортом, який вчинила жінка, та алкоголізмом чоловіка.
Крім цього, діти, які народилися в подружжі, яке раніше вчинило аборт, також мають психологічні наслідки від цього вчинку батьків. У той чи інший спосіб вони дізнаються, що в них мали б бути сестричка чи братик. Й усвідомлення того, що їхня рідна мама вбила їхніх сестричку чи братика, звісно, ранить психіку дітей, підриває їхню довіру до батьків.
Друга річ, над якою мусимо працювати, – промоція сім'ї, краси материнства. Відповідно це означає пошану до особи матері.
На жаль, ми часто спостерігаємо промоцію такої «дуже успішної жінки», яка передусім має думати про кар'єрні амбіції, забуваючи, що найкраще покликання жінки – материнство.
Сім'я повинна стати отим природнім затишним гніздом, де зароджується, приймається і охороняється людське життя.
Гляньте, як ми сумуємо, коли стається трагедія з однією людиною, як відразу ж спонтанно вибудовується цілий рух солідарності із покривдженою особою, - і це дуже добре та слушно, але водночас ми чомусь мовчки проходимо повз сотні тисяч невинних життів, які брутально гинуть в лоні матерів. На мою думку, це певна алогічність, в якій проявляється подвійна мораль. Ми урочисто вшановуємо геноцид українського народу 32-33 років, водночас воліли б замовчувати отой новітній геноцид, що відбувається на наших очах.
Наші предки жили в набагато скромніших умовах, але мали велику моральну культуру, глибоку духовність, тому не боялися прийняти дар життя. Часом не боялися навіть втратити своє життя, тільки б дати народитися дитяті. (уривки з інтервю владики Богдана Дзюраха)

Пропозиції запитань для ділення:
1. Покликання, чи карєра- які пріоритети спостерігаю в моєму житті?
2. Що я особисто роблю для захисту не народжених дітей?

Категорія: 2012 р.Б. | Додав: Vova
Переглядів: 268 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019


Друзі сайту