Вівторок, 24.09.2019, 11:43

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]Радимо прочитатиФорма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2011 р.Б.

Теми для зустрічей
11.01.2012, 18:38

Світло Христове

Глибокі істини відкриває для нас кожний розділ і слово Божої Книги. В книзі чисел є розповідь про світильник- семисвічник у скинії Завіту. «Промовляй до Аарона та й скажи йому: Коли ти світитимеш лямпадки, то з переду свічника будуть світити сім лямпадок.» (Чис.8:2) Ці сім лампадок означають світло свідоцтва Святого Духа. Вони з’єднувались із стеблом світильника, що символізує Христа, Особа якого служить основою дії Святого Духа в Церкві. Все перебуває в залежності від Христа. Кожен промінь світла, що освітлює Церкву, віруючу душу, походить від Христа.
Але не тільки цього навчає нас прообраз. «З переду свічника будуть світити сім лампадок» Огортаючи цей прообраз словами Нового Завіту, ми можемо навести слова нашого Господа: «Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі» (Матв.5:16). Де б не загорілося істинне світло Святого Духа, там Він завжди буде свідчити про Христа. Він привертає увагу не до себе, а до Нього; і цим прославляється Бог.
В цьому велика істина для усіх християн. Більш за все про духовну вартість кожної справи свідчить ціль прослави одного Христа.

Якщо люди стараються привернути увагу до справи, або працівника, світло слабне, і Первосвященик небесного Святилища застосовує знаряддя очищення. Світло, яким ми, християни, покликані світити не лише запалене Христом, але ним і підтримується протягом всієї ночі життя. Без Нього ми не можемо робити нічого. Золотий стовбур підтримував лампади; рука первосвященика їх забезпечувала олією і очищувала. Все з Христом, в Христі і через Христа.
У кожному місці пустині цього життя світло Святого Духа направлене до однієї цілі - до прослави імені Ісуса. Що б не було здійснено через посередництво Святого Духа, сказано, або написано, все має одну мету- прославу Спасителя. І можемо впевнено сказати, що все, що не прямує до цієї мети- не походить від Святого Духа. При наявності великої кількості чудово виконаної роботи, великих позірних результатів і фактів, що викликають бурхливі оплески, в них може не виявитися жодного променя , що виходить від золотого світильника. Чому? Тому, що вся увага звернена на працю і людей. Замість Христа прославляється людина, людська справа і людське слово.
Дуже небезпечно висувати на перший план людину і справу її. Можна бути впевненим, що сатана досягає своєї цілі, коли увага звернена на щось, або когось іншого, а не на Христа. Позбавити Господа слави Його- це велика і безперервна турбота сатани. Він не має нічого проти самої роботи, якщо вдається відвернути увагу від імені Ісуса.
Павло і Сила не дозволили служанці, прославляти їх, бо ці служителі Божі не шукали прослави свого імені (Діян.16.17), так само вчинили апостоли Петро і Іван(Діян.3.12- 13). Багато інших подібних прикладів знаходимо в Біблії, але і наведених достатньо, щоб прийняти в серця істину, якої навчає золотий світильник із сімома лампадами. Будемо остерігатися розставлених сатаною сітей. Це засмучує Духа Святого, що прагне звеличення імені Ісуса; це зневага для Небесного Отця, який і до нас промовив: «Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав. Його слухайтеся!» (Матв.17:5). Воля Отця є в тому, щоб звертати кожен погляд від землі до неба, туди, де буде звучати єдиний, спільний і дружній виголос: «Достойний Ти» Нехай допоможе нам Господь щоб наш світильни горів для слави і похвали Того, в Кому Єдиному ми маємо ВСЕ і без Котрого ми не можемо робити абсолютно НІЧОГО.

Категорія: 2011 р.Б. | Додав: Taras
Переглядів: 226 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019


Друзі сайту