Вівторок, 24.09.2019, 11:47

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]Радимо прочитатиФорма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2011 р.Б.

Теми для зустрічей
11.01.2012, 18:30

Подяка після Причастя


Після Св. Причастя залишайся з Ісусом Христом якомога довше. О. Іван Авіля каже, що ми повинні високо цінити час після Св. Причастя, тому що власне тоді можна здобути собі багаті скарби Божих ласк. Св. Марія Магдалина Пацці казала: "Час після Св. Причастя – це найцінніший час нашого життя. Це час найвідповідніший для довірливої розмови з Богом і для розпалення вогнем Божої любові наших душ. В цей час нам не потрібні навіть провідники чи книжки, тому що сам Ісус Христос вчить нас, як ми повинні його любити”. Подібно казала св. Тереза: "Після Св. Причастя не втрачаймо такої гарної можливості вести переговори з Богом. Бог не відплачує невдячністю за житло, де Його добре приймають”. В іншому місці вона каже, що після Св. Причастя Ісус Христос залишається в душі як на престолі ласки і, здається, каже до неї, як колись на землі до сліпонародженого: "Що ти хочеш, щоб я зробив тобі? Улюблена душе кажи, що ти хочеш від мене? Я прийшов, щоб дарувати тобі ласки, які попросиш у мене”.

Багато людей часто причащаються, але отримують з цього мало користі, тому що залишаються мало часу з Ісусом Христом. Господь одного разу сказав Св. Маргареті з Кортони: "Я ставлюсь до душ, як вони ставляться до Мене”.
Старайся після Св. Причастя якнайбільше збуджувати в собі побожних почувань: подяки, любові, жалю, віддання Богові себе. Але більш за все проси у Ісуса Христа ласк, а особливо ласки витривання і Його святої любові. На цих почуваннях полягає "ведення переговорів”, про котрі говорить Св. Тереза. А коли ти відчуваєш посуху і розсіяння, читай якусь книгу з побожними почуваннями до Бога.
О. Балтазар Альварез казав, що ми повинні дуже цінити час після Св. Причастя, уявляючи, що ми чуємо з уст самого Ісуса Христа слова, які він сказав до своїх учнів: "Мене не завжди маєте з собою”.
Немає молитви, яка більше подобається Богові і яка більше корисна для душі, ніж та, що зроблена під час подяки після Св. Причастя. Тому не рекомендується, як більшість робить, починати читати відразу після Св. Причастя. Краще провести принаймні трошки часу в святих почуваннях і розмові з Ісусом Христом, котрий тоді перебуває в нас, і в повторенні багато разів слів якоїсь душевної молитви. Ісус Христос повторяв ту ж саму молитву тричі в саду: "Почав молитись утретє, повторюючи ті самі слова” (Мат. 26: 44).
О, які багатства ласк втрачають ті, хто мало молиться після Св. Причастя! Після молитви подяки за Св. Причастя заховуй себе цілий день, в який ти причащався, з’єднаним з Ісусом Христом через побожні зітхання і молитви. Увесь день, в який ти прийняв Св. Причастя, треба провести більш ніж звичайно зосередженим. Св. Алозій Гонзага намагався три дні після Св. Причастя дякувати Ісусові Христові. Твоя зосередженість не повинна зменшуватись, тому що ти частіше причащаєшся. Навпаки, чим частіше ти приймаєш Господа, тим тісніше з’єднаним з Ним ти повинен себе заховувати.
Просімо у Марії великої любові до Св. Причастя, бо Св. Бернард каже, що її прохання ніколи не можуть бути марними, і вона отримує все, що забажає.

Запитання для ділення:
1.Якою є моя молитва подяки після Причастя?
2. Чи прошу у Марії любові до Причастя?
Категорія: 2011 р.Б. | Додав: Taras
Переглядів: 257 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019


Друзі сайту