Субота, 27.04.2024, 02:58

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]











Радимо прочитати



Форма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2009 р.Б.

БЮЛЕТЕНЬ РУХУ НАЗАРЕТСЬКИХ РОДИН №11
11.07.2009, 19:44
         БЮЛЕТЕНЬ РУХУ НАЗАРЕТСЬКИХ РОДИН
                        Київська Архієпархія УГКЦ  
                            №11 (від 8.06. 2009)



  Зобов’язання до апостольства
Любов до Христа, яка поглиблюється завдяки вірі, зроджує прагнення бути Його свідком. Твое покликання до святості і твоя любов до Церкви тісно пов’язані також з покликанням до апостольської діяльності. Нагадуючи про обов’язок християн свідчити про Христа, Йоан Павло ІІ говорить: "Лише глибока любов до Церкви може підтримати ревність в даванні свідчення. Вірність Христу не може бути відділена від вірності Церкві”.
Християни, "прищеплені хрещенням до Містичного Тіла Христа, – підкреслює Собор, – і зміцнені силою Святого Духа у миропомазанні, призначені самим Господом до апостольства. […] Апостольство здійснюється в вірі, надії і любові, які Святий Дух розливає в серцях усіх членів Церкви. Більш того, заповідь любові, яка є головною заповіддю Господа, спонукає усіх вірних дбати про славу Бога і про вічне життя для всіх людей” (DA 3). Таким чином, все, що ти робиш, повинно служити будуванню і поширенню Божого Царства.
Ти отримав скарб і надзвичайий дар, який не можеш зберігати єдино для себе. Так би ти закопав його. Ти маєш цей безцінний скарб передавати іншим, маєш ним ділитись. Ти маєш свідчити про те, чим ти був обдарований, що відкрив, що любиш і що звершив в тобі Святий Дух. Чим більше ти будеш слухняний Святому Духу, тим в більший мірі Він відтворить в тобі образ Христа і, поглиблюючи в твоєму серці любов до Церкви, зумовить, що ти будеш вірний своєму покликанню до апостольства.
Йоан Павло ІІ колись запитував Францію: "Чи ти вірна благодаті свого хрещення?”. Це питання звернене також до тебе: Чи ти вірний благодаті святого хрещення? Чи ти вірний благодатям миропомазання? Чи зростає в тобі почуття відповідальності за обличчя і життєвість твоє Церкви, твоєї єпархії, парафії? 
Обряди миропомазання відносяться до конкретних форм свідчення про Христа, яке завжди повинно випливати з віри та любові. Бо ти маєш свідчити про того, Хто за тебе помер і воскрес, Хто помер і воскрес за тих, серед котрих ти свідчиш про Нього. Це твоє апостольство має бути зміцнюване Святим Духом у поставі служіння іншим. Ти маєш теж просити Святого Духа про благодать мужності, так необхідну для того, щоб захищати віру і взяти на себе труд апостольства.
Миропомазання залишиться для тебе невідкритим таїнством, якщо ти не відкриєш Святого Духа, якщо не пізнаєш, що Він тебе постійно очищує і відновлює, що формує в тобі синівську поставу перед Богом Отцем і молиться в тобі словами дитини: "Авва – Отче”. Якщо це відкриєш, Він буде обдаровувати тебе Христовим миром, якого не може дати світ. Тож над усе скеруй своє серце до убогих, щоб спішив до них з допомогою, не лише матеріальною, але також духовною, звіщаючи їм Добру Новину про спасіння і любов Бога, яку ти сам будеш досвідчувати чимраз більше.
Святого Духа не можна побачити очима, але Він є. Лише через віру ти можеш помітити і прийняти Його спасенне діяння, а якщо в тебе немає віри, якщо ти не стараєшся Його слухати, чи взагалі заглушаєш і подавлюєш Його, звичайно, тихий голос, тоді "засмучуєш Божого Духа” (Еф 4, 30). Така твоя постава є причиною Його страждання, Його винищення в контакті с тобою. Він, який є скерованим до тебе Духом Ісуса, Любов’ю Отця і Сина, постійно нагадує слова Ісуса, часом промовляючи з силою урагану, але найчастіше з лагідністю легесенького вітру. Так легко заглушити Його голос і змарнувати цей надзвичайний, даний тобі в таїнстві миропомазання, дар.
Віра, яка є необхідною умовою діяння Святого Духа в душі миропомазаного, є справжньою зустріччю двух осіб. Святий Дух прагне цю зустріч безперервно поглиблювати, і таким чином провадити душу до чимраз більшого з’єднання з Христом, до контемпляції і святості – в служінні улюбленій Церкві. (Роздуми про віру)

Пропозиції запитань для ділення:
1. Як пережив зіслання Святого Духа?
2. Яким бачу своє служіння для розбудови і поширення Божого царства?





Категорія: 2009 р.Б. | Додав: Taras
Переглядів: 569 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2024






Друзі сайту