Понеділок, 19.03.2018, 22:27

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]Радимо прочитатиФорма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2010 р.Б.

БЮЛЕТЕНЬ РУХУ НАЗАРЕТСЬКИХ РОДИН №51
12.09.2010, 17:22

БЮЛЕТЕНЬ РУХУ НАЗАРЕТСЬКИХ РОДИН

              Київська Архієпархія  УГКЦ                                                         №51 (від 15.07. 2010)         

 

Тема для загальних зустрічей.

Бог потрошки відкриває віко побіленого гробу

Бог не хоче, щоб ми   т р и в а л и   в   н е п р а в д і.  Приходить тоді такий момент, коли завдяки особливому світлу благодаті, ми стаємо перед обличчям дійсної правди про себе. Можна  сказати, що тоді Господь   т р і ш е ч к и  в і д к р и в а є     в і кн о    п о б і л е н о г о     г р о б у ,  та в ще слабенькому світлі, показує нам якийсь маленький відрізок його нутра. Вже тоді, хоча ще у півтемряві, спостерігаємо невеличкий фрагмент побіленого гробу, ми дуже боляче шоковані.

Через таку благодать ми починаємо розуміти, що ця мнима досконалість, яка дає нам стільки задоволення, насправді є лише вигадкою. Це все руйнує наше колишнє уявлення про Бога та про нашу дорогу до святості. Наше попереднє розуміння Євангелія та ієрархію цінностей, яку ми мали до цього часу. Маємо враження, немов усе валиться, немов у нас земля втікає з-під ніг.

Якщо досвідчиш благодаті відкривання побіленого гробу, будеш одночасно виставлений на численні спокуси. Пізнаючи якусь частинку болючої правди про себе, напевно будеш досвідчувати спокуси, щоб сумувати, хвилюватися, сумніватися в тому, що ти є коханий, а можливо що навіть спокуси до розпачу – коли побачиш, що цей бруд, який був назовні побіленого гробу, є також в середині. Гріхи, які ти робив раніше, спокуси та схильності, проти яких ти так мужньо боровся і над якими, як тобі здавалося, ти вже запанував, покажуться тобі знову реальними, такими, що можуть вернутися до твого життя в набагато небезпечнішій постаті.

У хвилину відкриття побіленого гробу можливо повернення всього твого минулого, всіх слабкостей і падінь, які ти пережив раніше. Помітиш, що абсолютно не звільнений від того бруду, який ти попередньо бачив назовні. Твоя свідомість власної грішності тоді буде набагато глибша, ніж у періоді перед побіленням гробу.

На цьому етапі дороги до святості дуже важливим є, щоб ти хотів ставати в правді перед Богом –  щ о б и   т и   п р и з н а в с я        д о   с в о є ї       г р і ш н о с т і      т а   о д н о ч а с н о    н е п о р у ш н о   д о в і р я в    Б о г о в і,    щ о   В і н    л ю б и т ь    т е б е   н е з а  л е ж н о   в і д    т в о ї х гріхів. Набагато легше буде повірити любові, коли буде в тобі постава  д у х о в н о г о   д и т и н с т  в а.   Завдяки такій поставі повернеться до тебе в певній мірі внутрішня рівновага.

Пропозиції запитань для ділення:

1.      Чи переживав у житті благодать відкриття болючої правди про себе?

2.      Завдяки чому зберігаю рівновагу у такі хвилини ?

Категорія: 2010 р.Б. | Додав: Taras
Переглядів: 241 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018


Друзі сайту