Середа, 24.04.2024, 03:37

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]











Радимо прочитати



Форма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2010 р.Б.

БЮЛЕТЕНЬ РУХУ НАЗАРЕТСЬКИХ РОДИН №48
12.09.2010, 15:36

БЮЛЕТЕНЬ РУХУ НАЗАРЕТСЬКИХ РОДИН

           Київська Архієпархія  УГКЦ

                 №48 (від 19.06. 2010)

 

 

                                           Біблія.

Можна мати різні думки стосовно того, чим є Біблія; однак лише постійне й витривале читання впровадить нас в той світ, що вона представляє: читач буде вражений, здивований, може навіть шокований нею, як і ті, що спостерігали за Ісусом; але лише будучи в безперестанному контакті з її сторінками можна осягнути розуміння того, чим вона дійсно є. Порівняння з Ісусом не є випадковим, адже зустрітися з Біблією означає зустрітися з Богом, а ця зустріч відбувається не на рівні літератури, цікавості чи естетичного почуття, але на рівні життя, всецілої посвяти, ризику; іншими словами, — на рівні віри.

Адже Біблія — це кристалізація діалогу між Богом та людиною, діалогу, який був започаткований у певному моменті історії людства, і який продовжується по нинішній день. Зустрітися з Біблією не означає лише поінформуватися про ті події, що відбулися певну кількість століть тому в якомусь забитому кутку цієї планети, чи про те, що сказала у свій час та чи інша постать з єврейського народу чи з-посеред перших християн; зустрітися з Біблією означає «шанобливо слухати Боже слово» (Dei Verbum, 1), яке у даному моменті звертається до мене, людини цього століття, запрошуючи мене до відповіді.

Історичні відомості і навіть подив чи хвилювання, які можуть бути викликані певними сторінками чи героями Біблії — це перший крок, це ніби запрошення до задуми, це стимул до глибшого і живучішого осмислення тієї дійсності, в яку ми занурені, й про яку нам свідчить Біблія. Однак це зрозуміння не буде живучим і не відкриє нам спасаючого Божого діяння, якщо ми не дамо живучої відповіді Богові, який звертається до нас своїм словом якщо ми не пустимося в дорогу, як Авраам (Бут 12,4), у тому напрямку, на який вказує нам це слово.

На цій дорозі ми не є самотні. Читання і розуміння Божого слова, як рівно ж і відповідь, якої Бог від нас очікує, — це не чисто особиста справа. Ми живемо в лоні Божого народу, Церкви, яка сьогодні як ніколи чутлива до цього слова та старається на нього відповісти. Щоразу більш інтенсивна та живуча участь у житті Церкви, зокрема у її літургії, буде ефективною допомогою для зрозуміння та засвоєння Біблії, а знання Біблії, з іншої сторони, просвічуватиме щоразу глибше життя та літургію Церкви.                        Антоніо Джірланда «Вступ до Біблії»

 

Пропозиції запитань для ділення:

1.Як відповідаю на запошеня Бога у дорогу віри?

2.Чи  читання Біблії впливає на моє літургійне життя?

Категорія: 2010 р.Б. | Додав: Taras
Переглядів: 527 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2024






Друзі сайту