Понеділок, 19.03.2018, 22:27

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]Радимо прочитатиФорма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2010 р.Б.

БЮЛЕТЕНЬ РУХУ НАЗАРЕТСЬКИХ РОДИН №33
28.02.2010, 16:32

             БЮЛЕТЕНЬ РУХУ НАЗАРЕТСЬКИХ РОДИН

                           Київська Архієпархія  УГКЦ                       

                                №33 (від 23.02. 2010)

 

ДОБРА НОВИНА

Оскільки людина не здатна дійти до Бога, то Бог прийшов до неї. Якщо ми не мали потрібної сили, щоб дійти аж до Нього, то Він прийшов до нас.

Коли вже не було надії, тоді засяяло світло у пустині: Бог сповнив обітницю спасіння.

"Бог так полюбив світ, що Сина свого Єдинородного дав... щоб Ним світ спасти" (Ів 3, 16-17).

Такою є розв'язка для світу: Ісус спасає. Він не тільки приніс спасіння від Бога. Він сам є спасінням. Він — лікар і лік.

З того моменту, коли згрішили прародичі, Бог обіцяє нам спасіння. До змія Він сказав: "Покладу ворожнечу між тобою й жінкою; між твоїм потомством та її потомством. Воно розчавить тобі голову" (Бут 3, 15).

Ісус, нащадок жінки, розтрощує голову ворога. Князь цього світу скинутий, і ніщо не може проти­стояти Ісусові. Ісус — єдиний переможець сатани і його темного світу. "Бадьортеся! Я подолав світ ", — каже Христос (Ів 16, 33). "Хай не тривожиться серце ваше! Віруйте в Бога й у мене" (Ів 14, 1).

Ісус, ягня Боже, що бере гріхи світу, аби ми жили повним життям. Його завдання не лише усунути зло й терпіння цього світу, але вирвати коріння всякого зла: гріх.

-  Прощає гріхи:

За свої гріхи ми стали Божими ворогами й засуджені на пекло, але Ісус прийшов до нас та взяв наші провини на Себе. А Отець, бачачи таку любов Сина до нас, пригасив наші борги. Тим ми примирені з Богом, прощені й оправдані.

"Вас, що були мертві гріхами й вашим необрізанням тілесним, Він оживив вас із Ним, простивши нам усі провини. Він знищив розписку, що була проти нас, що нас осуджувала разом із приписами; Він зробив її нечинною, прибивши до хреста" (Кл 2, 13-14).

Тому немає вже засуду для нас. Наші гріхи вже про­щені завдяки Крові Христа, який на хресті просив Отця: "Отче, прости їм, бо не знають, що роблять". Невже ж Отець не вислухає цієї молитви свого улюб­леного Сина?

-  Забуває гріх.

Бог не тільки прощає наші хиби і гріхи, Він їх забуває і зовсім не згадує. Коли Бог прощає, прощає раз й назавжди, тобто не згадує більше ніколи наших прощених гріхів.

"Бог знову змилосердиться над нами, розтопче наші беззаконня. Ти кинеш у глибінь моря всі гріхи їхні" (Міх 7, 19).

Бог не послав Сина лише розв'язати проблему гріха, а головно дати нове життя, одухотворити людину (Ів 10, 10). І де збільшився гріх, там перевершила ласка (Рм 5, 20).

Прочитай про жінку-грішницю (Ів 8, 3-11); про Закхея (Лк 19, 1-10); про розбійника (Лк 23, 39-43).

 

 ЯК ЗДІЙСНИЛОСЯ НАШЕ СПАСІННЯ

Ісус раз і назавжди спас людину і все людство. Всіх відкупив:

а) Своїм втіленням

Найвищим доказом того, що Бог нас любить, є те, що нам, грішникам, послав свого Сина, який убрався в наше грішне тіло ради нашого спасіння.

Син Божий прийняв грішне тіло й замешкав між нами, став в усьому подібним до нас, крім гріха. Жив у людській величі й нужді: плакав, співав, почував себе усамітненим, залишеним усіма, радів, Його облич­чя віддзеркалювало надію, відчував страх і стривоження. Захоплювався красою поля, синього неба, звірят, але терпів до сліз через твердість свого народу. Напри­кінці, будучи людиною, поєднав у собі все людське життя й життя Боже. Він же — Богочоловік. Так розрив між Богом і людиною, спричинений гріхом прародичів, тепер назавжди поєднаний у Богочоловіці Ісусі.

Ісус є дійсно "Еммануїл: з нами Бог" (Мт 1, 23). Якщо Бог з нами, хто може бути проти нас? Ніщо й ніхто не може нас відлучити від любові Божої, ви­явленої в Христі Ісусі (Рм 8, 31-38).

б) Через Свою смерть

Ісус не був убитий. Він сам добровільно видав себе на смерть з любові до грішних, щоб взяти на себе наші гріхи. Коли Христос умер, з ним помер і наш гріх. Христос не заплатив нікому, але заступився за нас, грішних, перед Богом, умер за наші гріхи. Це є якраз оте відкуплення. Відкуплення — це солідарність з грішним людом, любов і послух Богочоловіка Ісуса Христа. Ісус не мав гріха, а взяв на себе наші гріхи (2 Кор 5, 21).

На хресті вмерло все, що не дозволяло нам жити життям дітей Божих, а Його кров'ю ми визволені, очищені. Його покарання принесло нам мир. Його ранами ми зцілились.

в) Через Його воскресіння

Діло спасіння не закінчилось на хресті. Важливим є те, що сталось третього дня — сила Божа Його воскресила з мертвих; гріх, щоправда, вмер раз і назавжди. Але Ісус своїм воскресінням дає Нове Життя. Він смертю своєю здолав смерть, усім дав Життя Вічне. Тому співаємо переможну пісню:

"Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що у гробах, життя дарував ".

Якщо втіленням Бог живе між людьми, то через воскресіння Ісус Богочоловік є з Богом. Вже постав­лено місток між Богом і людьми завдяки воскресінню Ісуса Христа.

Ісус не вмирає більше. Все життя — у Ньому. Воск­рес, став духом животворним, оживляє своїм воскре­сінням. Не тільки собі воскрес, а й для нас також. Ми з ним вмерли й воскресли. "Мертві для гріха, живі для Бога " (Рм 6, 11).

 ВИСНОВКИ

Ісус мертвий і воскреслий — це розв'язка, яку Бог дає для світу. Він — єдина порада, порятунок. Немає іншого рятунку. Він — Спаситель.

"Немає під небом іншого імені, що було дане людям, яким ми маємо спастися " (Ді 4, 12).

Тільки Ісус здатний забрати гріх зі світу і здолати сатану, усуваючи послідовно всі наслідки гріха. На хресті віддав своє життя за нас. У воскресінні дав своє життя нам. На Його хресті вмер наш гріх, а Своїм воскресінням дав нам обильне життя, щоб з Ним, як і Він, жили дітьми Божими.

Ісус вже нас спас своєю смертю й воскресінням дві тисячі років тому.

Ми нашими гріхами були, як той корабель, що тонув посеред моря, а був там лише один човен. Тим рятів­ним човном є Ісус. Коли ми з Ним, Він не лише рятує нам життя, але дає Нове Життя. Ісус — єдиний порятунок для людства й світу.

"Ви були мертві вашими гріхами й провинами, в яких ви колись звичаєм цього світу жили, згідно з владою князя повітря, духа, що діє тепер у синах бунту. Між тими і ми всі колись жили в наших похотях тілесних, виконуючи примхи тіла й природних нахилів, і були ми з природи дітьми гніву, як і інші. Та Бог, багатий милосердям, з-за великої своєї любові, якою полюбив нас, мертвих нашими гріхами, оживив нас разом з Христом — благодаттю ви спасенні! І разом з ним воскресив нас, і разом посадовив на небі в Христі Ісусі, щоб у наступних віках Він міг показати надзвичайне багатство своєї благодаті у своїй доброті до нас у Христі Ісусі" (Еф 2, 1-7).

                                                                       Йосиф Г. Прадо Флорис. «Проповідуйте охрищеним»

 

Пропозиції запитань для ділення:

1.  Чи приймаєш кожен день спасіння, яке  Ісус здійснив для всіх людей?

2.  Чи справді хочеш жити відчуваючи Нове Життя, яке Ісус дає?

Категорія: 2010 р.Б. | Додав: Taras
Переглядів: 268 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018


Друзі сайту