Понеділок, 19.03.2018, 22:21

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]Радимо прочитатиФорма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2010 р.Б.

БЮЛЕТЕНЬ РУХУ НАЗАРЕТСЬКИХ РОДИН №28
21.02.2010, 20:01

       БЮЛЕТЕНЬ РУХУ НАЗАРЕТСЬКИХ РОДИН

                         Київська Архієпархія  УГКЦ                     

                          №28 (від 18.12. 2010р.Б)

 

Церква місцем єднання з Христом та людей одних з одними (1)

 

Єдність тіла не усуває різноманітності членів: «У будові Тіла Христового бере участь різноманітність членів і функцій. Один є Дух, Який розподіляє різні дари для блага Церкви в міру Своїх багатств і потреб служіння». Єдність містичного Тіла творить і оживляє любов між вірними: «Тому не може терпіти один член, щоб не терпіли всі члени; один член не може бути шанований, щоб інші не раділи з ним». Зрештою, єдність містичного Тіла долає всі людські поділи: «Всі бо ви, що у Христа хрестилися, у Христа одягнулися. Нема юдея ані грека, нема невільника ні вільного, немає ні чоловіка, ані жінки, бо всі ви одно у Христі Ісусі» (Гал 3, 27-28). (ККЦ 791)

„Я виноградина, ви - гілки. Хто перебуває в Мені, а Я в ньому, - той плід приносить щедро”. Неможливо уявити собі єдність більш внутрішню. Виноградні гілки є частиною виноградного куща. Виноградна гілка, яка б відмовилась від спільності з кущем, не буде вже виноградного гілкою, але кавалком сухої гілки. А в тім, також виноградний кущ потребує гілок для того, щоб давати плоди. Якщо б не знайшлись люди, які бажали б бути гілками виноградного куща, спасіння стало б невдачею, даремним стало б те, що Бог воплотився. Виноградний кущ без гілок не даватиме плодів. Спаситель потребує людей, які дозволять Йому їх спасти.

 

Від самого початку Ісус залучив Своїх учнів до Свого жит­тя; Він об'явив їм таїнство Царства Божого; Він зробив їх учасниками у Своїй місії, у Своїй радості і Своїх страждан­нях. Ісус говорить про ще більш інтимну спільність між Ним і тими, хто піде за Ним: «У Мені перебувайте - а Я у вас (...) Я - виноградина, ви - гілки» (Й 15, 4-5). І Він заповідає таємниче і дійсне єднання Його тіла і нашого: «Хто споживає Тіло Моє і Кров Мою п'є, той у Мені перебуває, а Я - в ньому»  (Й 6, 56). (ККЦ 787)

„Без Мене ж ви нічого чинити не можете”. „Той плід приносить щедро”. Це є два фундаментальні вислови Євангелія, вислови, які доповнюють один одного. Без Ісуса ми не можемо нічого, але з Ним та в Ньому – можемо все. Виноградна гілка не мусить хвилюватися, чи принесе плід. Не мусить весь час дивитися на себе й перевіряти, чи квіт вже розцвітає, чи плід дозріває. Єдине, що вона має робити – пильнувати, щоб бути з’єднаною з виноградним кущем. А плоди, коли прийде час, самі появляться.

Святість не полягає в тому, щоб вивчити визначені взірці реагування, які називаємо чеснотами. Чесноти є плодом святості. Святість полягає в тому, що стаємо створінням Бога – через те, що в нас живе Ісус; Він в нас - це наша міць. Євангеліє це провіщення того, що Ісус робитиме в нашому житті все, коли тільки ми в Ньому перебуваємо. (В. Стініссен OCD, Як скарб. Медитації над Євангелієм, Познань 2002, с. 103н)


пропозиції запитань для ділення:

1.Як переживаю, усвідомлюю спільність з Христовою Церквою?

2.Чи постійно пильную, оберігаю свою єдність з Христом?

Категорія: 2010 р.Б. | Додав: Taras
Переглядів: 234 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018


Друзі сайту