П'ятниця, 19.04.2024, 17:41

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]











Радимо прочитати



Форма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2013 р.Б.

Теми для зустрічей
02.06.2013, 22:44
Кожний  віруючий, хто ще не на небі, повинен турбуватися про долю кожного грішника, який ще не в пеклі. В Небесному Царстві критична нестача робочої сили, в справі проповіді Євангелії безробіття не буває. В Євангелії від Марка є один з найкращих уривків писання: «Ідіть по всьому світу і проповідуйте Євангелію всякому створінню». Ми повинні ці слова не тільки читати, слухати, але і виконувати. Як нам взнати, кому і коли говорити? Біблія говорить, що ми повинні розповідати про Бога всякій людині. Не всім і не завжди успішно, але завжди і всім. Кожна зустріч з будь якою людиною не є випадковість. Але Бог хоче, щоб я розповів цій людині про Христа, щоб зробив це ввічливо, з любовю і милосердям, а наслідок проповіді - справа Бога. Не можна бути грубим, ображати людину - це гріх. Потрібно ніжно стукати до серця. Слухаючи Божого Слова ми повинні намагатися розповісти Добру новину кожній людині, відмова є гріхом.
 Чому ми уривок Євангелії «Прийдіть до мене, всі струджені і обтяжені…» застосовуємо до всіх (до себе в першу чергу), а «ідіть і навчайте», тільки до осіб духовного стану? Виходить, що привілеї належать усім, а обов’язки лише окремим християнам? Яка радість охоплює душу християнина, коли приводиш людину до покаяння і переміни житті. Не має більшого трепету душі, ніж бачити переміну в житті спасенної людини. Це краще, ніж усі прощі світу разом зібрані. Павло і Сила співали у ночі, їхній спів став проповіддю, цієї ночі вони спасли тюремного сторожа, а потім його сімю. В день п’ятидесятниці, коли проповідували апостоли три тисячі запитали: «що нам робити»? І три тисячі покаялися в той день. Ми так багато часу, енергії, коштів витрачаємо на справи і заходи, які не приводять до Бога ні одної душі. Ніяка інша праця гідністю не зрівняється із спасінням душ, нехай це нас заохочує іти і проповідувати спасіння всім людям. Ісус, дивлячись на юрби народу, співчував їм. Багато говоримо, проповідуємо про любов до людей, але що робимо, для спасіння їх? Ми теж, дивлячись на гріховний стан світу повинні переживати співчуття до людей і бажати допомогти їм пізнати правду. 
Кожна грань життя викривлена і збочена, усюди панує гріх, – нехай це кличе нас ділитися Доброю Новиною, ставати до бою за порятунок душ, ми спасенні, щоб інших спасати! Реальність пекла теж є мотивом для нашого благовістя, згадаймо хоча притчу про багача і Лазаря. Якби ми побули кілька хвилин у пеклі, ми б вилікувались від байдужості. Душі, які не пізнають Христа навіки підуть до пекла. Свідомість спасіння людей від пекла повинна підняти нас з дивана і виставити за двері для проповіді Христа. Серце, що бажає спасіння людей, не буде бездіяльним. Заради послуху Богу, який сказав: «Ідіть!» нам потрібно вийти і йти, на вулиці і площі, до дому кожного грішника! 
http://www.cerkvaimisija.com.ua

Пропозиції запитань для ділення:
1,Коли я останій раз ділився своєю вірою з іншими людьми?
2,Чи молюсь за навернення грішників?
Домашнє завдання (пропозиція): помолись  за навернення людей у твоєму колективі.
Категорія: 2013 р.Б. | Додав: Vova
Переглядів: 603 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2024






Друзі сайту