П'ятниця, 19.04.2024, 08:14

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]











Радимо прочитати



Форма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2012 р.Б.

Теми для зустрічей
08.04.2012, 23:29
На Голгофі

Святе Письмо, розповідаючи про останні дні і години життя нашого Спасителя поступово уповільнює темп розповіді, розширюює контекст,  даючи можливість побожному читачеві, слухачу слова заглибитись у таємницю Божого промислу, щоб глибше пізнати велич і трагізм останніх годин

Святе Письмо, розповідаючи про останні дні і години життя нашого Спасителя поступово уповільнює темп розповіді, розширюює контекст,  даючи можливість побожному читачеві, слухачу слова заглибитись у таємницю Божого промислу, щоб глибше пізнати велич і трагізм останніх годин. Дозволяють споглядати Голготу у центрі історії спасіння.  Розповідь ніби завмирає і ми маємо можливість вловити, почути, роздумати над кожним словом промовленим на хресті. Кожне слово сказане Спасителем на голготі- це тема для медитації- духовних роздумів, особистого іспиту сумління. В часі великого посту є можливість вникнути у слова, почуття і бажання  нашого Спасителя.Останні Слова Ісуса- це великий приклад молитви, виконання волі Отця, любові і покори.
Навідь розпятий, Ісус молився. Він розпочав свої терпіння зі слів Отче, як у молитві «Отче наш..»  і закінчив також зверненням до Отця. Це нагадує, особливо у терпінні, небезпеках і труднощах життя, що ми- діти живого Бога.  Коли цвяхи рвали тіло, Господь молився не за свою Матір, апостолів, учнів - Він молився за  ворогів, катів-  тих, хто Його у цю мить розпинав. Коли важко простити- молімось словами Ісуса.  Фізична спрага, духовна спрага спасіння людських дух вирвались у короткому слові: «Прагну!». Господь прагне мого і твого спасіння, навернення грішників, поширення Євангелія. Терпить спрагу нашої любові.Відчуваючи весь безмір і огиду гріха перед лицем Бога Отця з глибини самотності терпіння Ісус кличе: «Боже мій, чому Ти мене залишив?». В агонії хресної муки виявляє милосердя до розкаяного грішника - яка велика потіха і заохота для нас приступити до покаяння, щоб бути спасенним. Гріх не перешкода до неба, перешкодою є наша впертість і закамянілість. Розбійник, можливо вбивця, першим увійшов у рай. Ісус на Голготі поручає нас Марії, дарує нам Матір, щоб ми не були самі на хресній дорозі життя. «Звершилося»-  жертва принесена, небо відкрите, ворог  зв’язаний. Ісус жив Писанням і молився ним.Найкращий приклад для нас.
Слова, котрі пролунали на Голготі і звучать до сьогодні – це слова псалмів. Христос, будучи живим Словом , жив і помирав із Словом Божим. Слова на хресті- живе продовження і виконання Нагірної проповіді. Будемо і ми, поки бється серце в наши грудях роздумувати і молитися  словами Христа.

Пропозиції запитань для ділення:
1. Як намагаюся жити Божим Словом у щоденних ситуаціях життя?
2. Чи сам, особисто роздумую про Ісусові терпіння ?

Категорія: 2012 р.Б. | Додав: Vova
Переглядів: 526 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2024






Друзі сайту