Середа, 20.02.2019, 01:33

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]Радимо прочитатиФорма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2012 р.Б.

Теми для зустрічей
11.01.2012, 18:43

 1.Місце для Христа.

« І породила вона свого Первенця Сина, і Його сповила, і до ясел поклала Його, бо в заїзді місця не стало для них...» (Лук.2:7)
Згідно пророка Міхея, місцем народження Спасителя мав стати Вифлеєм (Мих5.2,3). Цар Август для збору податків обявив перепис населення по родах(згідно юдейського звичаю). Усі потомки Давида зібралися у Вифлеємі, звідки походив їхній рід. У Йосифа не було рідні в місті, які могли б їх прийняти. Довкола міста було багато гостинниць, але вони також були переповнені. Свята родина рухалася повільно і прибули пізно. Йосиф і Марія, якій прийшла пора родити заночували у хліві. Ясла стали місцем, де було покладено дитину. У стайні був народжений Цар Світу. Розважмо сьогодні причину такого приниження Божого Сина. Він поклався у яслах, «бо в заїзді місця не стало для них»
Від першої миті свого приходу на землю Спаситель показує нам приклад смирення. Як подібні ясла і хрест, що знаходяться в різних кінцях земного життя Ісуса. Чужі ясла і чужий хрест. Пізніше Він скаже: «Мають нори лисиці, а гнізда небесні пташки, Син же Людський не має де й голови прихилити...» (Матв.8:20)
Народжене дитятко приходить до убогих і стає найбіднішими. Можна боятися підійти до трону, але ніхто не боїться підійти до ясел. Не було нікого більш доступнішого ніж Христос. Охорона нікого не відштовхнула від нього, не мав годин прийому відвідувачів, доступний завжди і для усіх. Від вертепу до Голгофи. Про Нього буде сказано, що «їсть з митарями і грішниками». Прийдімо до Нього- «втомлені і обтяжені», поневолені гріхом, зневажені собою і іншими.
Це дитятко для усіх відкрите! За вхід не потрібно платити! Можна приходити без попередження і домовленості. Вхід відкритий, Він не робить різниці і прийме вас такими як ви є! Кожна людина, яка має в серці бажання довіритися Богу, покаятись, іти за Христом – може прийти негайно! Ясла відкриті, двері Божого милосердя відкриті- не закривай їх сам!
Христос народився у стайні, де раніше були тварини, і як тільки Він покинув вертеп- тварини знову зайняли його! Сьогодні у світі є тенденція- усунути Бога! Вигнати Бога із наших родин, навчальних закладів, суспільства, континенту. Тоді місце Христа займе тваринна розпуста, язичництво, ідол грошей і тіла.
Христос народився у вертепі, бо для нього не було місця в інших місцях. Не було місця для Бога у домах правителів, сенаторів, суддів, не було місця у домах законовчителів і книжників…в суспільстві…
Як мало місця для Христа у нашому щоденному житті, наших ромовах, які ведемо з іншими людьми, рішеннях котрі приймаємо, методах праці, засобах досягнення мети…
А тепер основне питання життя: чи є у вас місце для Христа? Минуле не має значення, Господь його пробачить і очистить через покаяння- сповідь, наша досконалість і гідність не має значення- стайня і ясла не були найгіднішим місцем. Власна убогість, пустота і негідність можуть стати місцем для Христа!
Коли в своєму житті, словах, серці знайдемо місце для Христа- радості і духовного миру- ніхто не зможе відняти. Серце стане співати «Слава на висотах Богу…», коліна зігнуться перед народженим Богочоловіком, небеса прославлять народження Спасителя в серці ще одного спасенного грішника!

Пропозиції запитань для ділення:
1.Як я готувався до Різдва?
2.Чи в моїх розмовах, справах, цілях є місце для Христа?

Категорія: 2012 р.Б. | Додав: Taras
Переглядів: 185 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019


Друзі сайту