П'ятниця, 29.03.2024, 07:24

Слава Ісусу Христу! Гість | Група "Гости" | RSS Головна Бюлетні РНР Вихід

Меню сайту

Категорії розділу
2011 р.Б. [28]
2010 р.Б. [45]
2009 р.Б. [22]
2012 р.Б. [11]
Зустріч молоді [8]
2013 р.Б. [26]











Радимо прочитати



Форма входу

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Бюлетні РНР
Головна » Файли » 2009 р.Б.

БЮЛЕТЕНЬ РУХУ НАЗАРЕТСЬКИХ РОДИН №7
11.07.2009, 19:25
       БЮЛЕТЕНЬ РУХУ НАЗАРЕТСЬКИХ РОДИН
                      Київська Архієпархія УГКЦ  
                         №7 (від 04.05. 2009)


 Про внутрішню молитву(розважання).
У християнській традиції «внутрішньою молитвою» називають форму молитви, яка полягає в тому, щоб щоб постати перед Богом на самоті й у тиші на певний більш- менш довгий період часу з бажанням увійти в інтимне сопричастя любови з ним. «Молитися внутрішньо», тобто потійно практикувати цю форму молитви, є, на думку духовних наставників, особливим і необхідним засобом,щоб досягти справжнього християнського життя, пізнати та любити Бога і бути здатним відповісти на заклик до святості , який Він адресує кожному. 
Багато людей сьогодні спраглі Бога та відчувають бажання такого життя, глибокої та інтенсивної особистої молитви і хочуть молитися внутрішньо. 
Але інколи зустрічаємо перешкоди, які заважають серйозно стати на цей шлях, і- особливо – притримуватися його. Іноді люди не наважуються розпочати, або після неодноразових спроб зневіряються перед труднощами і залишають практику розважання.
о.Жак Філіп.
 Наполегливість у внутрішній молитві, згідно з одностайним свідченням усіх святих, є брамою, хоча й вузькою, яка відкриває нам Небесне Царство, саме через неї і дані нам усі блага, яких «око не бачило і вухо не чуло, що на думку людині не спало, це приготував Бог тим, що люблять Його»(1Кор.2,9). Вона є джерелом справжнього щастя, бо той, хто вірно практикує її, недмінно «спробує і побачить, який добрий Господь»(Пс.34), знайде цю воду живу, яку пообіцяв Ісус:»Той же, хто напється води, якої дам йому я, - не матиме спраги повіки»(Йоан.4,14)

Не потрібно завжди бути в церкві, шоб бути з Богом. Ми можемо з свого серця зробити храм, у якому будемо усамітнюватись час від часу, щоб розмовляти з ним там. Всі спроможні на ці невимушені бесіди з Богом.
бр.Лоран
Щодо відволікань під час молитов, то не хвилюйся за це; як тільки ти помічаєш їх, то відкинь їх і продовжуй мирно свою молитву. Ми не зможемо ніколи не відволікатия; все, чого Бог просить від нас- це щоб ми вірно поверталися до Нього, щоразу, як помітимо, що неуважні. Поступово ці відволікання меншатимуть, і молитва стане приємною і простою для тебе.
о.Ліберман
Запитання для ділення:
1. Яке місце займає молитва в моєму житті?
2. Чи я вірний Богу в молитві розважання?




Категорія: 2009 р.Б. | Додав: Taras
Переглядів: 562 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2024






Друзі сайту